Usługi

Świadczymy usługi doradztwa przy doborze najlepszego partnera biznesowego. Pomagamy dobrać Agencję pracy specjalizującą się w wysyłce pracowników pasujących pod Państwa profil. Ile razy nawiązując współpracę z Agencją napotkali się Państwo z dostarczeniem pracownika nie spełniającego Waszych oczekiwań? Ile razy przysłany pracownik zjeżdżał po miesiącu?

Wiemy jak ważnym jest zapewnienie stabilizacji i profesjonalizmu, który pozwoli na dalszy rozwój przedsiębiorstwa, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Po ustaleniu potrzeb jakie ma Państwa firma weryfikujemy Agencję posiadającą największą bazę sprawdzonych kandydatów dla Waszej branży. Pozwala to skrócić czas oczekiwania na pracownika, a także gwarantuje wysłanie osoby o właściwych kwalifikacjach.

Dodatkowo kontaktujemy się z polskimi urzędami w celu weryfikacji wyników przeprowadzonych kontroli. Mniejsza ilość kontroli i mniej nałożonych kar świadczy o należytym prowadzeniu Agencji oraz o satysfakcji personelu, który użyczają. Jak sami Państwo wiecie
zadowolony pracownik wracający do tej samej agencji ciągle podnosi swoje kompetencje na różnych projektach co czyni go specjalistą w danej dziedzinie.

Dodatkowo w zakres naszych usług wchodzą negocjacje, co pozwala Państwu zaoszczędzić sporo czasu, a także otrzymać najkorzystniejszą ofertę na rynku.

Nasze usługi są całkowicie BEZPŁATNE dla Państwa. Wynika to z tego, że pobieramy prowizję od Agencji za możliwość nawiązania jakże cennej współpracy dla obu stron.

Skontaktuj się z nami